201712.27

POLSKA 3.0 realizuje Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ

POLSKA 3.0 realizuje Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Wiceprezes Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw, Angelika Jarosławska jest międzynarodową Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet z ramienia Międzynarodowej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Brała udział m.in. w tegorocznych obchodach WED – Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet.
W ramach Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw i programu POLSKA 3.0 realizowane są projekty mające na celu wzmacniać przedsiębiorczość kobiet i zachęcać je do sięgania po wyższe, wyspecjalizowane i menedżerskie stanowiska.
Wdrażany jest obecnie m.in. projekt „Kobiety Inspirują Kobiety”.

Polska 3.0 była także niedawno partnerem Gali Przedsiębiorczości Kobiet 2017 z okazji Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet, w dniu 17 listopada 2017 r. w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbyła się uroczysta Wieczorna Gala Przedsiębiorczości Kobiet, w której wzięło udział ponad 500 gości ze świata biznesu, mediów, dyplomacji i nauki.

W 2017 roku główne wydarzenia Women’s Entrepreneurship Day odbywały się w dniu 17 listopada w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku. Towarzyszyły im dodatkowe imprezy odbywające się jednocześnie w wielu innych krajach na całym świecie.

#UNWOMEN#POLSKA30#PrzedsiebiorczoscKobiet#KobietyInspirujaKobiety